Przejdź do treści

WILLA ALFA KUDOWA ZDRÓJ

W sercu Kudowy Zdroju, jednego z najstarszych i najpiękniejszych uzdrowisk Sudetów, leży Willa Alfa, okazały budynek z ponad 100 letnią tradycją. Klasyczna architektura, stylizowane wnętrza, obsługa na najwyższym poziomie oraz miła atmosfera czynią wypoczynek w Kudowie Zdroju, w naszej Willi czymś niezapomnianym i wyjątkowym.

Dbając o Państwa komfort i znakomite samopoczucie przygotowaliśmy 60 miejsc noclegowych w pokojach 2,3 i 4 osobowych. Kompozycje kolorystyczne pokoi harmonizują z eleganckim wykończeniem wnętrz. Wygodne łóżka, przestronne łazienki, bezprzewodowy dostęp do internetu, to wszystko jest do Państwa dyspozycji. 

Szczególnie polecamy nasze atrakcje dostępne na terenie Wili:
- ogród, 
- wiatę grillową, 
- taras widokowy,
- boisko do siatkówki,
- plac na ognisko,
- parking,
- fotel relaksujący,
- siłownia, 
- mini sala gimnastyczna, 
- sala konferencyjna, 
- wanna perełkowa.
 

 

IMPREZY

Willa Alfa organizacje imprez okolicznościowych wszelkiego rodzaju – wesela, komunie, urodziny, stypy itp. Elastycznie dopasowujemy swoją ofertę pod kątem charakteru danego wydarzenia oraz wymagań i oczekiwań Klientów. Imprezy okolicznościowe, w tym komunie wyróżniają się wysokim poziomem organizacji i niezwykłymi smakami podawanych dań.

Dla Klientów biznesowych posiadamy ofertę organizacji konferencji, spotkań integracyjnych oraz eventów firmowych w Kudowie Zdroju - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Our offer in English -> meteor-turystyka/alfa-kudowa-zdroj 

 

Bardzo serdecznie zapraszamy. 
Biuro Podróży Alfa Tour jest właścicielem obiektu.